VORTAL BHP
Aktualnie jest 945 Linki i 255 kategori(e) w naszej bazie
WARTE ODWIEDZENIA
 Co nowego Pierwsza 10 Zarekomenduj nas Nowe konto "" Zaloguj 01 grudnia 2020
Kontakt z nami
Robert Łabuzek
+48 501700846
Masz problem z BHP,szukasz odpowiedzi z BHP?
Szybko otrzymasz poradę
zadzwoń  lub napisz na maila.Na stronie obecnie przebywa...

Obecnie jest 37 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Menu główne


Wpisz słowo i szukaj w serwisieDODAJ STRONĘ DO NASZEGO KATALOGU


BHP TESTY

BHP TESTY BHP TESTY

Google

Przeszukuj WWW
Szukaj z www.bhp.org.pl

Kategoria: Informacje ogólne

Teksty opublikowane w tej kategorii.

    123   >

Autor : God dnia 20-10-2020 - 22:18 | 62 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Zasady przydziału odzieży roboczej, ochron indywidualnych i środków czystości
BHP  PRZEPISY Zgodnie z art. 104/1 Kodeksu.pracy. zasady przydziału odzieży roboczej, środków ochrony indywidualnej i środków czystości (środków higieny osobistej) powinny być określone przez pracodawcę, w uzgodnieniu z zakładową organizacją związkową, w regulaminie pracy. Jeżeli nie ma związku zawodowego regulamin pracy ustala sam pracodawca. Środki ochrony indywidualnej powinny być stosowane w sytuacjach, kiedy nie można uniknąć zagrożeń lub nie można ich wystarczająco ograniczyć za pomocą środków ochrony zbiorowej lub odpowiedniej organizacji pracy. Dostarczane pracownikom do stosowania środki ochrony indywidualnej powinny: a)być odpowiednie do istniejącego zagrożenia i nie powodować same z siebie zwiększonego zagrożenia; b)uwzględniać warunki istniejące w danym miejscu pracy; c)uwzględniać wymagania ergonomii oraz stan zdrowia pracownika; d)być odpowiednio dopasowane do użytkownika - po wykonaniu niezbędnych regulacji. Środki ochrony indywidualnej powinny być przeznaczone do osobistego użytku. W zależności od stopnia zagrożenia, częstości narażenia na zagrożenie, cech stanowiska pracy każdego pracownika i skuteczności działania środków ochrony indywidualnej pracodawca powinien określić warunki stosowania środków ochrony indywidualnej, a w szczególności czas i przypadki, w których powinny być używane. Ilość i rodzaje odzieży roboczej oraz środków higieny osobistej powinny być dostosowane do rodzaju i stopnia zanieczyszczenia ciała pracowników przy określonych

(|183 słów więcej||Wyślij artykuł do znajomych|Strona gotowa do druku)


Autor : God dnia 10-12-2014 - 08:04 | 3592 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Młodzi Polacy nie chcą żyć w POLSCE
Ciekawe tematy - Nie tylko BHP
Praca. Rząd chwali się stałym spadkiem bezrobocia, a tymczasem co trzeci młody Polak chce wyjechać za pracą na obczyznę. To druga fala emigracji w ostatnich 25 latach. W innych krajach ludzie czują się o wiele bezpieczniejsi.Autor : God dnia 11-09-2012 - 10:12 | 3349 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Katyń ujawnione dokumenty katyńskie
Niedowiary Jak informuje portal Interia - Około tysiąca stron z opublikowanych materiałów to dokumenty dopiero teraz odtajnione. Potwierdzają one, że prawda o Katyniu, fałszowana przez ZSRR, była niemal od początku znana rządom USA i Wielkiej Brytanii, które długo ją ukrywały. Chodzi tu głównie o dokumenty sztabu wojsk lądowych USA zawierające informacje o raportach amerykańskich i brytyjskich jeńców wojennych zabranych przez hitlerowców do Katynia w maju 1943 r., którym pokazano odkryte masowe groby Polaków. Najbardziej znany z tych raportów, autorstwa pułkownika Johna Van Vlieta, zaginął po wojnie w tajemniczych okolicznościach.Autor : God dnia 02-01-2012 - 06:36 | 4882 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Pytania i odpowiedzi
Pracodawca i Pracownik

Pierwszy i największy internetowy vortal udzielający odpowiedzi na pytania z zakresu bhp i prawa pracy.Znajdziesz u nas porady i nowości dotyczące wypadkow,szkoleń,


Pytania i odpowiedzi
Autor : God dnia 27-12-2011 - 09:34 | 4072 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : bhp przepisy Poradnik Pracodawcy i Pracownika
Pracodawca i Pracownik

 bhp przepisy Samouczek Pracodawcy - Samouczek Pracownika


 
Autor : God dnia 24-10-2011 - 17:00 | 4908 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Aditya Mittal Syn Lakshmi Mittala w ArcelorMittal Refractories
Kariery


Aditya Mittal


W marcu 2011 ArcelorMital Refractories zaszczycił swą obecnością syn Pana Lakshmi Mittala Pan Aditya MittalAditya Mittal
Autor : God dnia 25-06-2011 - 05:05 | 11451 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : studiapodyplomowebhp.pl
Nauka

www.studiapodyplomowebhp.pl Zapraszamy na  Kolejną Edycję studia podyplomowe BHP organizowane  w 2012 w Warszawie,Krakowie,Kielcach,Wrocławiu

Kielce  2012

Wrocław sierpień  2012

Studia Podyplomowe prowadzimy  od 2005 i jesteśmy na  rynku prekursorem tego typu działalności.


Zapraszamy Cię na NASZE STUDIA BHP  bowiem - Z nami nauczysz się fachu, będziesz Inspektorem BHP przygotowanym do pracy od zaraz. Jesteśmy praktykami od 18 lat . Po studiach z nami nie musisz szukać firmy , która nauczy Cię radzić sobie samodzielnie  bo to zdobywasz u nas na zajęciach.

 wypełniaj kartę zgłoszenia  NASZE STUDIA TWÓJ SUKCES !!!!!!!! 

Autor : God dnia 03-06-2011 - 08:39 | 12203 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Szkolenia Podatkowe- Kontrola oraz postępowanie podatkowe.
Fiskus

Wychodząc naprzeciw Państwa zapotrzebowniom Wspólnie z Kancelarią Prawną Piotr Jańczak Poznań ul.Bulgarska 78c


ZAPRASZAMY  do Krakowa  na nowatorskie 


Szkolenia Podatkowe- Kontrola oraz postępowanie podatkowe 


Jak przygotować się do kontroli podatkowej skarbowej


 godz 9.00 cena szkolenia  od osoby


SZKOLENIE PODATKOWE


Temat: Kontrola oraz postępowanie podatkowe.


Szkolenie wskaże   Państwu  skuteczną drogę do obrony  swoich praw w kontaktach z organami podatkowymi oraz organami kontroli skarbowej.


Czas trwania szkolenia 6 godzin. Adresaci szkolenia : Przedsiębiorcy, pracownicy działów księgowych oraz inne osoby zainteresowane tematyką podatkową.Cel i zasady szkolenia :

Celem szkolenia jest przygotowanie podatnika (jego  pracowników) do kontaktu z urzędem skarbowym (z urzędem kontroli skarbowej) oraz do obrony w toku kontroli oraz postępowania podatkowego  swych racji.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną zasady postępowania ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych uprawnień podatnika i sposobów  skutecznego z nich korzystania.

Podczas szkolenia wskazane i wyjaśnione zostaną także podstawowe kwestie

dotyczące zobowiązań podatkowych takie jak przedawnienia oraz odpowiedzialność

osób trzecich.

Podczas trwania wykładu istnieje możliwość zadawania pytań dotyczących poruszanych kwestii. Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia przewiduje się czas na indywidualne konsultacje z wykładowcą.


 

 Czas trwania szkolenia 6 godzin.


Miejsce szkolenia : BHP-EKSPERT 31-752 Kraków ul.Mrozowa 6Autor : God dnia 11-08-2009 - 22:54 | 4773 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Nasza oferta - TRANSPORT na terenie kraju i zagranicy
Praca

BHP-EKSPERT oferuje  TRANSPORT na terenie kraju i zagranicy.


Ford Transit


 
Autor : God dnia 12-10-2008 - 11:33 | 5308 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : HUTY MITTALA ograniczają produkcję
Gospodarka

Ze względu na światowy kryzys potentat stalowy ArcelorMittal Poland ogranicza produkcję. W krakowskiej hucie wygaszany jest wielki piec. Podobnie będzie w Dąbrowie Górniczej.
Autor : God dnia 17-08-2008 - 22:15 | 53608 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Za weekendowe szkolenie nie musimy pracownikowi płacić ani pensji, ani diet
Szkolenia info

Za weekendowe szkolenie nie musimy pracownikowi płacić ani pensji, ani diet


Osobie, która podnosi kwalifikacje podczas kursów odbywanych w piątek, sobotę i niedzielę, nie przysługuje płaca za nadgodziny. Chyba że sama jest wykładowcą na szkoleniu; wtedy należy się jej dodatek do wynagrodzenia lub dzień wolnyTakie jest stanowisko Głównej Inspekcji Pracy. Jego przeciwnicy twierdzą, że uczestnictwo w szkoleniu, będące poleceniem pracodawcy, jest czasem pracy.
Autor : God dnia 31-07-2008 - 10:08 | 10210 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Kiedy odliczamy opłatę wstępną przy leasingu
Fiskus

 


Kiedy odliczamy opłatę wstępną przy leasingu


Prowadzę księgę przychodów i rozchodów i rozliczam koszty w momencie poniesienia. Czy mogę jednorazowo zaliczyć do kosztów opłatę wstępną, którą muszę uiścić przy podpisywaniu umowy leasingu operacyjnego?
Autor : God dnia 23-07-2008 - 14:00 | 10071 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Nowotwór z komórki?
Zdrowie Telefony komórkowe groźniejsze niż palenie i azbest Telefon komórkowy może oznaczać wyrok śmierci - ostrzega australijski dziennik "Hills News". Gazeta powołuje się na studium, które przeprowadził znakomity neurochirurg, dr Vini Khurana. Naukowiec twierdzi, że telefony komórkowe są potencjalnie bardziej niebezpieczne niż papierosy czy azbest. Promieniowanie elektromagnetyczne z komórek może spowodować, że liczba złośliwych nowotworów mózgu podwoi się lub nawet wzrośnie czterokrotnie. Dr Khurana nie jest szukającym taniej sensacji medykiem. To wybitny specjalista z Australii, laureat 14 różnych nagród, autor ponad 30 artykułów naukowych. Umiejętności zdobywał w Instytucie Neurologicznym w Phoe-nix (Arizona), jest członkiem Królewskiego Australoazjatyckiego Kolegium Chirurgów.Autor : God dnia 20-07-2008 - 13:07 | 8219 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : FUTURE BY DESIGN Technologia przyszłości
Niedowiary Venus Project prezentuje nowy kierunek dla ludzkości, który pociąga za sobą nie mniej niż całkowita zmianę układu naszej kultury. Jest wielu ludzi którzy dzisiaj mają poważne problemy przed którymi w naszym społeczeństwie to bezrobocie, brutalne przestępstwa, wymiany technologii przez ludzi,zmiana na Ziemi ekosystemu. Jak widać, Venus Projekt poświęcony jest konfrontacji z wszystkich tych problemami poprzez aktywne angażowanie się w dziedzinie badań, rozwoju oraz zastosowania nowych rozwiązań.Autor : God dnia 15-07-2008 - 07:28 | 7895 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Londyn tańszy od Warszawy
Rodzina i Dom

Londyn tańszy od Warszawy


Wysłany dnia 2008-07-11 06:43:24


Londyn tańszy od WarszawyUbrania, telewizory, telefony i kosmetyki na Wyspach są tańsze niż w Polsce nawet o połowęAutor : God dnia 09-07-2008 - 09:16 | 7283 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Polecamy na urlop
Rodzina i Dom
W zeszłym roku odkryliśmy, Wyspę Sobieszewską i w tym pojechalismy po raz drugi.

Jeżeli cenisz sobie cisze i spokój to polecamy na urlop Wyspę Sobieszewską a w szczególności pensjonat Stara Wędzarnia gdzie panuje domowa atmosfera a jej właściciele to wspaniali i gościni  młodzi ludzie. Obsługa pensjontu i standard na najwyzszym poziomie. 
 atrakcji nie brakuje w Sobieszewie podczas naszego pobytu odkryto skład o którym ponizej

Takiego składu jeszcze nie widziałem - mówi Bogdan Langmesser z firmy Explosiv, która na prośbę straży pożarnej i nadleśnictwa przebadała las na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.

<SCRIPT language=JavaScript src="/info/text.js" type=text/javascript></SCRIPT>


Zobacz powiekszenie


(Czytaj więcej... 'Polecamy na urlop' |236 słów więcej||Wyślij artykuł do znajomych|Strona gotowa do druku)


Autor : God dnia 02-07-2008 - 11:26 | 7531 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : 3 lipca 2008 temertura może osiągnąć 54 stopnie Celsjusza
Zdrowie Jak pisze Super Express Upał zmienia jedzenie w truciznę! Jutro nastanie prawdziwe piekło! Żar będzie lał się z nieba, drogi zmienią się w rzeki roztopionego asfaltu, a palące słońce będzie parzyło skórę. Takiego upału dawno nie było. Będą nawet 54 stopnie Celsjusza! Strzeżcie się, bo taka temperatura może zabić.Autor : God dnia 22-05-2008 - 15:16 | 5166 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Produkty finansowe :: Konta osobiste
Kariery Produkty finansowe :: Konta osobisteAutor : God dnia 21-05-2008 - 12:00 | 6262 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Nasza Rodzinna Gmina Koszyce w CHICAGO

  14 kwietnia 2008 

W dniach 2 do 9 kwietnia 2008r. delegacja gminy Koszyce w składzie: Stanisław Rybak - Wójt Gminy i Ryszard Stojek - Redaktor Gazety Koszyckiej przebywała w Chicago, uczestnicząc w obchodach 5 rocznicy powstania Koszyce Chicago Club. Klub powstał w 5 kwietnia 2003r,  zrzesza i integruje polonię związaną z gminą Koszyce. Klub w swojej działalności podejmuje wiele inicjatyw kulturalnych, prowadzi działalność charytatywną. W maju 2004 roku gmina Koszyce podpisała porozumienie z klubem o współpracy.

Kariery Z wizytą w USA
 
 Autor : God dnia 17-05-2008 - 09:30 | 10647 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Praca kobiet w kopalniach
Praca

Dopuszczenie kobiet do prac tradycyjnie uznanych za męskie
Autor : God dnia 17-05-2008 - 07:36 | 28185 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Kryteria rozgraniczenia wykroczeń i przestępstw przeciwko prawom pracownika
Pracodawca i Pracownik

Kryteria rozgraniczenia wykroczeń i przestępstw przeciwko prawom pracownikaIngerencja prawa karnego w stosunki pracy oparta jest o dość liczną grupę przepisów, którą można by określić jako „prawo karne pracy”. Wyróżniamy tutaj przepisy przewidujące odpowiedzialność za przestępstwa oraz za wykroczenia.


W niniejszym opracowaniu Autor koncentruje się na zagadnieniu rozróżnienia między wykroczeniami a przestępstwami przeciwko prawom pracownika.

Autor : God dnia 15-05-2008 - 08:09 | 5490 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Kierowcy będą surowiej karani za wykroczenia
Przestępstwa Policja chce zwiększyć liczbę punktów karnych m.in. za jazdę bez zapiętych pasów i parkowanie na tzw. kopercie. To kolejny krok po podwyższeniu wysokości.  

Nie tylko nieuchronność kary, ale i jej dolegliwość – i to nie tylko finansowa – mają zmusić kierowców do bezpiecznej jazdy. Za rozmowę przez komórkę policja planuje dawać dwa punkty, a za parkowanie na miejscu dla osób niepełnosprawnych – pięć.

Po taryfikatorze – punktator

O tym, że już w czerwcu może się pojawić zmieniony taryfikator mandatów, pisaliśmy 7 maja w artykule "Będą karne punkty za rozmowę przez komórkę”. Okazuje się, że będzie mu towarzyszył nowy punktator. Chodzi o punkty karne, którymi obok dotkliwych finansowo mandatów karani są łamiący prawo kierowcy.
Autor : God dnia 04-05-2008 - 05:22 | 15196 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Nie ma podatku i składek, gdy szef musi wyżywić załogę
Pracodawca i Pracownik Wolne od składek i podatków są woda oraz posiłki i napoje profilaktyczne, jakie zapewniamy załodze. Od pozostałych darmowych posiłków odprowadzamy podatek, a składki – gdy ich wartość przekracza 190 zł miesięcznie.Autor : God dnia 20-04-2008 - 08:19 | 6355 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : INTYMNA ODZIEŻ Tutaj coś kupisz
Ciekawe tematy - Nie tylko BHP Napisali o nich   Są najstarszym i największym sklepem z bielizną Skąd pomysł na Intymną? Pomysł zrodził się z chęci zaspokojenia potrzeby pięknej bielizny na miarę pięknej kobiety. Sprawienia, by dostęp do bielizny mieli wszyscy - i ci z aglomeracji, i ci z małych miejscowości, w pewnym sensie też spełnienia marzeń kochających się osób. Przede wszystkim zaś łączymy biznes z przyjemnością - czegóż można chcieć więcej? Dlaczego właśnie bielizna? Bielizna jest najbliższa ciału i zmysłom, zapewnia poczucie komfortu i własnej atrakcyjności. Z biznesowego punktu widzenia, bielizna jest najszybciej rosnącym i rozwijającym się segmentem odzieży, a udział kanału on-line w jej sprzedaży silnie wzrasta. (...) Autor : God dnia 19-04-2008 - 21:14 | 4746 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Witamy w sklepie HP
Ciekawe tematy - Nie tylko BHP Tutaj możesz kupić sprzęt Hewlet Packard

Dlaczego zakupy w Sklepie HP są bezpieczne?
Sklep Hewlett-Packard to sklep firmowy największej firmy informatycznej w Polsce, oferujący najszerszy asortyment jej produktów. W ciągu 4 lat działalności z naszych usług skorzystało ponad 10 tys. klientów. Witryna Sklepu wykorzystuje system szyfrowania SSL, który stał się standardem bezpieczeństwa w Internecie. Wszelkie podawane dane osobowe są przesyłane i przechowywane w formie zaszyfrowanej. Większość przeglądarek (w zależności od ustawień) potwierdza o wejściu i opuszczeniu zabezpieczonej witryny, o autem

    My Anchor Text

(|104 słów więcej||Wyślij artykuł do znajomych|Strona gotowa do druku)


Autor : God dnia 06-04-2008 - 10:26 | 21994 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Szkolenie poza godzinami pracy a prawa pracownika
Pracodawca i Pracownik

Obecnie coraz więcej pracodawców podwyższa kwalifikacje zawodowe swoich pracowników wysyłając ich na różnego rodzaju kursy, szkolenia, lub studia. Wpływa to bowiem na dochodowość oraz wizerunek przedsiębiorstwa. Jednakże zdarza się tak, że podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników może odbyć się w dniu wolnym od pracy (weekend) czy po godzinach pracy. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy jeśli pracownik zostanie skierowany przez pracodawcę na szkolenie, które odbywa się poza godzinami pracy np. w weekend to powinien otrzymywać za ten czas wynagrodzenie lub dzień wolny?
Autor : God dnia 05-04-2008 - 18:42 | 4386 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : NASZE KONTAKTY
Ciekawe tematy - Nie tylko BHP NASZE KONTAKTY  Tutaj otwórz 17.03.2008

(Czytaj więcej... 'NASZE KONTAKTY' |32 słów więcej||Wyślij artykuł do znajomych|Strona gotowa do druku)


Autor : God dnia 07-01-2008 - 10:18 | 5783 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : PORADNIK KONTROLOWANEGO PRZEDSIEBIORCY
Praca Poradnik kontrolowanego przedsiebiorcyAutor : God dnia 12-12-2007 - 08:20 | 7436 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Dotyczy kontrolowanego przedsiębiorcy
Ciekawe tematy - Nie tylko BHP

Do drzwi przedsiębiorcy może zapukać nie tylko inspektor pracy czy kontroli skarbowej. Czasem będzie to policjant, funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a nawet Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jeśli będzie to uzasadnione np. toczącym się śledztwem. Do czego mają prawo, a czego nie wolno im robić? Jak się zachować w czasie kontroli przedsiębiorstwa? Jakie prawa przysługują kontrolowanemu? To niektóre z pytań, na jakie odpowiedzi przygotował dla DOBREJ FIRMY Business Centre Club
Autor : God dnia 07-12-2007 - 20:48 | 7673 raz(y) oglądano.
Informacje ogólne : Baza danych drogówki działa bez licencji
Internet i komputery
"Gazeta Krakowska": Od siedmiu lat Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miej-skiej Policji w Krakowie nielegalnie używa oprogramowania komputerowego. Jeśli drogówka nie chce stracić bazy danych o kolizjach, wykroczeniach, sprawach zarejestrowanych fotoradarami i innych policyjnych dochodzeniach, będzie musiała dogadać się z byłym szefem sekcji Ryszardem Grabskim lub słono zapłacić za program. W przeciwnym razie grozi jej paraliż pracy.    123   >

SERWIS PRACY NEXT-JOBS

PRACA INSPEKTOR BHP

INDIE byłem Tam w grudniu 2015


Studia Podyplomowe BHP WARSZAWA od 16 grudnia 2018


Bezpłatne Szkolenia BHP dla pracowników przez internet


Podyplomowe studia bhp zobacz posłuchaj


Podyplomowe studia bhp zobacz posłuchaj


Podyplomowe studia bhp zajęcia z 24 czerwca 2015


Podyplomowe Studia BHP w Wakacje zajęcia z 24 maja 2015


Podyplomowe Studia BHP w Wakacje zajęcia z 16 maja 2015


Studia BHP od 14 maja 2017 w Wakacje Też przez Internet


Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 21 grudnia2014cz1


Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 21 grudnia2014cz2


Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 14 grudnia2014cz1


Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 14 grudnia2014cz2


Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 7 grudnia 2014

Nową edycje rozpoczynamy 19 listopada 2017

To jest pierwszy test zarejestrowania  naszych zajęć w sieci.
Tym sposobem każda osoba w necie będzie mogła uczestniczyć w zajęciach bez względu na miejsce swojego pobytu. Osoby które nie były obecne 7 grudnia 2014 miały możliwość oglądania przekazu na żywo a teraz mają wgląd w nagranie.
Następne nasze zajęcia mamy  w niedzielę 14 grudnia 2014 i będziemy przekazywać  w całości od początku zajęć.
Dzięki tej formie przekazu możesz słuchać naszych zajęć w samochodzie i oglądać leżąc w łóżeczku.
Temat następnych zajęć   : Wypadki przy pracy
ZAPRASZAM wszystkich a osobom zainteresowanym dam linka do transmisji online na żywo.
Nagranie jest technicznym  Testem możliwości a  w przyszłych  transmisjach  będziemy dążyć do ciągłego  doskononalenia.

Pytania w trakcie zajęć można będzie zadawać dzwoniąc po nr
501-700-846 pod tym numerem też zapisujemy na studia koszt 4500 zł

Podyplomowe Studia BHP zajęcia z 14 grudnia 2014częśćtrzecia


Centrum Studiów Podyplomowych Kraków


Cookies pliki

Na naszych stronach  są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.  Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KATALOG SZKOLEŃ


Jak Lato to Lato z Salezjanami

.


Kodeksy Pracy -Karny -Cywilny


Kategorie


Ostatnie artykuły


POZWOLENIA ZINTEGROWANE-HANDEL CO2


Polecamy ebookiBHP EKSPERT Sp.z o.o. UWAGA adres do korespondencji: BHP EKSPERT 31-972 KRAKÓW os.Szklane Domy 1/215

NIP 678-315-47-15 bhpekspert@gmail.com
tel.kom.(0)501-700-846
Tworzenie strony: 1,1689701080322 sekund.