Strona główna Tematy różne Radni Krakowa w 2021 roku głosowali za obowiązkowymi szczepieniami śmiercionką

Radni Krakowa w 2021 roku głosowali za obowiązkowymi szczepieniami śmiercionką

1070
0

 

Radni Krakowa w 2021 roku głosowali za obowiązkową, przymusową , śmiercionką.

Krakowscy radni przyjęli rezolucję, w której apelują do prezydenta RP, premiera i parlamentu o wprowadzenie w całym kraju systemu obowiązkowych szczepień na srowida. Widocznie chcą być lepsi od Szełemeja z Wałbrzycha. Krakowianie macie tę listę osób, które głosowały za.

Radni działają wbrew prawu bowiem, skoro pracodawca nie może zmuszać pracownika do szczepień ? to analogicznie rząd nie może, zmuszać obywatela do szczepień

Państwowa Inspekcja Pracy nie zezwala na przymus szczepień  i przymus testów

01_pismo_pip_szczepienia_testy

Radni są głusi na apele Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców apelujących o przerwanie szczepień nie przebadanym preparatem genetycznym

są głusi na opinie doktora Hałata 

Zignorowali postulaty krakowskiego protestu tak zwanego  „spaceru po krakowie”

 

Czegoś podobnego świat nie widział, w odpowiedzi  na takie postępowanie, nasuwają mi się do ust największe bluzgi. Ekipy szczepionkowe, będą jeździć po ludziach, będą zakuwać w kajdany i szczepić  ? Czy też nakładać 30 tysięczne mandaty ?

Gdyby to było za okupacji hitlerowskiej, trzeba by krzyczeć do broni !!!!!!!!!!!!!

Dlaczego radni nie głosowali na przykład za przymusowym leczeniem LGBT ?

„Lgbetowców” nie można dyskryminować, ale normalnych ludzi można.

Pan Bóg się wreszcie, musi się wqrwić,

skoro w Warszawie, radni przegłosowali zakaz poruszania tematów aborcji, w reklamach. W Warszawie można było spotkać samochody z fotografiami usuniętego płodu ludzkiego z komentarzem „aborcja zabija”,

 

od niedzieli takie reklamy są zabronione i mają zostać zlikwidowane.

Gołym okiem widać, że radni Warszawy i Krakowa, jeżeli są polakami, w co jednak bardzo wątpię, dali się zmanipulować, albo zostali przekupieni, przez  gady.

Gady dążą do zmniejszenia populacji na ziemi, na wszelkie sposoby i realizują swój plan bezbłędnie, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Pan Bóg się musi wqrwić,

-widząc kościelnych hierarchów promujących śmiercionki,

– widząc episkopat oświadczający, że śmierconki są darem Boga

-widząc księży tańczących w kościele w rytm czaczy lub ramby, -widząc w kościele gry i zabawy przy akompaniamencie muzycznym, widząc koncerty filharmoniczne w kościele.

-widząc księży w maseczkach, spryskujących dłonie  spirytusem czy lizolem przed podawaniem komunii świętej i jakby tego było mało, nie do ust tylko na rękę i na stojąco, zamiast na klęcząco – to profanacja wiary.

Dlaczego ?

Dlatego, że ręce kapłana są konsekrowane niejako „święte” i nigdy nie przenoszą zarazków,czy wirusów, a takie zachowanie potwierdza, oddalenie  się księży od Boga a tym samym powtórne krzyżowanie Chrystusa, podawanie się reżimom sytemu a nie Bogu.

Kościół stał się areną cyrkową, święte miejsce zostało splugawione w wyrafinowany sposób, poprzez  odbywanie  stosunków seksualnych i pedofilskich przez księży  w kościele a nie miejscem kultu, stał się siedliskiem szatana

i Pan Bóg musi się wreszcie wqrwić

Społeczeństwo natomiast  nie reaguje, sprawia wrażenie zahipnotyzowanego i uzależnionego od TV,sprawia wrażenie, ślepego, nie widzącego,  niszczenia rodziny, deprawacji dzieci i młodzieży w otoczce nowego ładu, nowej nowoczesności.

Gady próbują,  społeczeństwo, robią testy na co sobie mogą pozwolić ? na przykład z noszeniem maseczek. Zauważyli,ze  społeczeństwo posłusznie chodziło w maseczkach,  no to teraz kolej na przymusowe iniekcje śmiercionką.

Rok temu funkcjonował jeszcze podział społeczeństwa na tych co są za  gadami i co są przeciw, dzisiaj gady zmanipulowały społeczeństwo na tych co są za śmiercionką i co są przeciw, podprogowa manipulacja,  mind control  działa, funkcjonuje perfekcyjnie.

Zadziwiają mnie ludzie, którzy jeszcze rok temu byli zagorzałymi wrogami partii rządzącej, dziś jako pierwsi poparli zalecenia i polecieli się zaintubować śmiercionką, z dania na dzień, z wrogów stali się zwolennikami. Ten  dokonany fenomen manipulacji tymi ludzi , nie mieści mi się w głowie.

Nie świadomi, że zostali  zmanipulowani, popierają,działania gadów.

Aby sprawdzić świadomość lekarzy i pielęgniarek odnośnie   czy  śmiercionki są bezpieczne, idź do punktu intubacji i przed rzekomą intubacją, daj pielęgniarce, czy lekarzowi, który cię będzie intubował,  do podpisania oświadczenie potwierdzające jego odpowiedzialność za intubację.

Ja niżej podpisany

Przekonasz się,że nikt ci  tego nie podpisze w związku z czym, bez takiego potwierdzenia nie będziesz mógł się poddać  intubacji.

Tekst ten możesz przedstawić, również twojemu pracodawcy, który będzie zmuszał Cię do intubacji.

 

Dzisiaj 8 lutego 2024  widać niezasadność szczepień i powikłań poszczepiennych. Pozwy przeciwko propagatorom szczepień w związku z nadmierną śmiertelnością  osób szczepionych  są już na wokandzie i są wypłacane odszkodowania główne w Niemczech.

Zobaczymy co będzie u nas bo na razie zgony poszczepienne są ukrywane przed opinią publiczną.