Strona główna Cowid 19 Radni Krakowa głosowali za obowiązkowymi szczepieniami śmiercionką

Radni Krakowa głosowali za obowiązkowymi szczepieniami śmiercionką

699
0

 

Radni Krakowa głosowali za obowiązkową, przymusową , śmiercionką.

Krakowscy radni przyjęli rezolucję, w której apelują do prezydenta RP, premiera i parlamentu o wprowadzenie w całym kraju systemu obowiązkowych szczepień na srowida. Widocznie chcą być lepsi od Szełemeja z Wałbrzycha. Krakowianie macie tę listę osób, które głosowały za.

Radni działają wbrew prawu bowiem, skoro pracodawca nie może zmuszać pracownika do szczepień ? to analogicznie rząd nie może, zmuszać obywatela do szczepień

Państwowa Inspekcja Pracy nie zezwala na przymus szczepień  i przymus testów

01_pismo_pip_szczepienia_testy

Radni są głusi na apele Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców apelujących o przerwanie szczepień nie przebadanym preparatem genetycznym

są głusi na opinie doktora Hałata 

Zignorowali postulaty krakowskiego protestu tak zwanego  „spaceru po krakowie”

Nie chcą widzieć prawdy głoszonej przez Jana Pospieszalskiego, doktora Hałata i doktor Katarzynę Ratkowską

 

Czegoś podobnego świat nie widział, w odpowiedzi  na takie postępowanie, nasuwają mi się do ust największe bluzgi. Ekipy szczepionkowe, będą jeździć po ludziach, będą zakuwać w kajdany i szczepić  ? Czy też nakładać 30 tysięczne mandaty ?

Gdyby to było za okupacji hitlerowskiej, trzeba by krzyczeć do broni !!!!!!!!!!!!!

Dlaczego radni nie głosowali na przykład za przymusowym leczeniem LGBT ?

„Lgbetowców” nie można dyskryminować, ale normalnych ludzi można.

Pan Bóg się wreszcie, musi się wqrwić,

skoro w Warszawie, radni przegłosowali zakaz poruszania tematów aborcji, w reklamach. W Warszawie można było spotkać samochody z fotografiami usuniętego płodu ludzkiego z komentarzem „aborcja zabija”,

 

od niedzieli takie reklamy są zabronione i mają zostać zlikwidowane.

Gołym okiem widać, że radni Warszawy i Krakowa, jeżeli są polakami, w co jednak bardzo wątpię, dali się zmanipulować, albo zostali przekupieni, przez  gady.

Gady dążą do zmniejszenia populacji na ziemi, na wszelkie sposoby i realizują swój plan bezbłędnie, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Pan Bóg się musi wqrwić,

-widząc kościelnych hierarchów promujących śmiercionki,

– widząc episkopat oświadczający, że śmierconki są darem Boga

-widząc księży tańczących w kościele w rytm czaczy lub ramby, -widząc w kościele gry i zabawy przy akompaniamencie muzycznym, widząc koncerty filharmoniczne w kościele.

-widząc księży w maseczkach, spryskujących dłonie  spirytusem czy lizolem przed podawaniem komunii świętej i jakby tego było mało, nie do ust tylko na rękę i na stojąco, zamiast na klęcząco – to profanacja wiary.

Dlaczego ?

Dlatego, że ręce kapłana są konsekrowane niejako „święte” i nigdy nie przenoszą zarazków,czy wirusów, a takie zachowanie potwierdza, oddalenie  się księży od Boga a tym samym powtórne krzyżowanie Chrystusa, podawanie się reżimom sytemu a nie Bogu.

Kościół stał się areną cyrkową, święte miejsce zostało splugawione w wyrafinowany sposób, poprzez  odbywanie  stosunków seksualnych i pedofilskich przez księży  w kościele a nie miejscem kultu, stał się siedliskiem szatana

i Pan Bóg musi się wreszcie wqrwić

Społeczeństwo natomiast  nie reaguje, sprawia wrażenie zahipnotyzowanego i uzależnionego od TV,sprawia wrażenie, ślepego, nie widzącego,  niszczenia rodziny, deprawacji dzieci i młodzieży w otoczce nowego ładu, nowej nowoczesności.

Gady próbują,  społeczeństwo, robią testy na co sobie mogą pozwolić ? na przykład z noszeniem maseczek. Zauważyli,ze  społeczeństwo posłusznie chodziło w maseczkach,  no to teraz kolej na przymusowe iniekcje śmiercionką.

Rok temu funkcjonował jeszcze podział społeczeństwa na tych co są za  gadami i co są przeciw, dzisiaj gady zmanipulowały społeczeństwo na tych co są za śmiercionką i co są przeciw, podprogowa manipulacja,  mind control  działa, funkcjonuje perfekcyjnie.

Zadziwiają mnie ludzie, którzy jeszcze rok temu byli zagorzałymi wrogami partii rządzącej, dziś jako pierwsi poparli zalecenia i polecieli się zaintubować śmiercionką, z dania na dzień, z wrogów stali się zwolennikami. Ten  dokonany fenomen manipulacji tymi ludzi , nie mieści mi się w głowie.

Nie świadomi, że zostali  zmanipulowani, popierają,działania gadów.

Aby sprawdzić świadomość lekarzy i pielęgniarek odnośnie   czy  śmiercionki są bezpieczne, idź do punktu intubacji i przed rzekomą intubacją, daj pielęgniarce, czy lekarzowi, który cię będzie intubował,  do podpisania oświadczenie potwierdzające jego odpowiedzialność za intubację.

Ja niżej podpisany

Przekonasz się,że nikt ci  tego nie podpisze w związku z czym, bez takiego potwierdzenia nie będziesz mógł się poddać  intubacji.

Tekst ten możesz przedstawić, również twojemu pracodawcy, który będzie zmuszał Cię do intubacji.