Strona główna Cowid 19 Wywiad Karola Plewa z Media Narodowe z doktorem Zbigniewem Hałatem 22 czerwca...

Wywiad Karola Plewa z Media Narodowe z doktorem Zbigniewem Hałatem 22 czerwca 2021. Szczepienie dzieci na Covid jest niedopuszczalne

3303
1

Wywiad Karola Plewa z Media Narodowe z doktorem Zbigniewem Hałatem  w dniu 22 czerwca 2021.Szczepienie dzieci na Covid  jest  niedopuszczalne.

Karol Plewa – Media Narodowe

Z nami w studiu jest, dr Zbigniew Hałat, specjalista epidemiolog, były Vice Minister Zdrowia i były Główny Inspektor Sanitarny.

Karol Plewa – Witam po raz pierwszy

Zbigniew Hałat – Witam serdecznie

Karol Plewa – A jest z nami także Pani Mira Piłaszewicz, aktywistka młodzieżowa, warszawska aktywistka

Mira Piłaszewicz – Dzień dobry, Dzień dobry państwu

Karol Plewa – pierwsze pytanie

Knajpy, wystarczy się przejść po Warszawie.

W knajpach co do jednego miejsca, wszystko zajęte

Na ulicach już brak maseczek, a rząd nie odwołuje stanu epidemii

Dlaczego ?

Pytanie do dr Hałata

Zbigniew Hałat  –  a dlaczego ?  , tego nie wiem, ale że ludzie zachowują się normalnie, to jest efekt rozwoju człowieka od zarania dziejów.

Chce powiedzieć, że są tacy, którzy przypisują gotowość wysłuchiwania, nie zawsze sensownych, a wręcz idiotycznych, zaleceń rządu, stopniowi uzależnienia od rządu, i na przykład społeczeństwo hiszpańskie, nosi uparcie maski nawet na plażach, zadziwiając tym cały świat.

I też ten stopień zidiocenia marksistowsko leninowskiego, jest tam bardzo wyraźny.

Gratuluję rodakom oporu, gratuluję odwagi i przede wszystkim liczę na to, że rząd poczuję się,

że  jest wybrany, a nie narzucony.

Karol Plewa – no bo dzisiaj 22 czerwca 2021 jest siedemdziesiąt zakażeń, najmniej od marca zeszłego roku, to jest jeszcze epidemia ?

Zbigniew Hałat – a czym mierzone ?

Karol Plewa – no, tymi testami

Zbigniew Hałat – no, to zapomnijmy o tych testach,

bo jeżeli człowiek nie ma objawów, a odbija się to na zdrowiu i życiu wielu ludzi ,

którzy wymagają pomocy medycznej, bo nikt nas nie zwolnił od zwykłych chorób, i to jeszcze śmiertelnych.

Człowieka, który wymaga natychmiastowej pomocy, skazuje się na badanie bezsensowym testem.

Człowieka, który nie ma nawet objawów, według  nawet WHO, objawów koniecznych, aby  w ogóle poddawać, interpretować ten test, jako diagnostyczny.

Tego człowieka się odsyła na czekanie i w tym czasie ten człowiek umiera.

I tutaj przyczyny zgonów nadmiarowych do średniej minionego pięciolecia  wymagają moim zdaniem dochodzenia prokuratorskiego,

i to na szczeblu krajowym, nie tylko spraw cywilnych, gdzie osieroceni ludzie, pozostawione rodziny bez utrzymania, powinny się upomnieć o swoich bliskich, ale przede wszystkim w sprawach karnych.

Kto to widział, ?

żeby  nie udzielać pomocy w potrzebie człowiekowi, który całe życie, składki płaci,

podatki płaci, a kiedy jest ta potrzeba,

jest odsyłany na boczny tor z niewiadomych powodów, powodów właściwie medycznie nie uzasadnionych, urojonych wręcz.

Należy się nam, za nasze pieniądze opieka zdrowotna, na poziomie takim,

jaki wyznacza rozwój cywilizacyjny naszego kraju, tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia, że ministerstwo zdrowia zamiast dbać o zdrowie ludzi, ratować umierających,

jakimiś posługuje się magicznymi stwierdzeniami, bez podstaw w naukach medycznych, może politycznych, może finansowych, i dlatego też liczę na to, że do,

no, przez te wakacje przynajmniej , kiedy ludzie będą w ramach, no z naturalnego prawa do wolności, rozmawiać ze sobą, wreszcie dogadają się , na tyle, żeby wpłynąć na zachowanie zgodne z konstytucją, naszego rządu.

Po pierwsze

egzekwować swoje prawo wynikające z zamówionej usługi, zamówionego świadczenia medycznego,

przez to,  że płaca składki i podatki, oraz prawo do wolności od eksperymentów medycznych.

No to, to co dzisiaj się dzieje i co zagraża naszemu młodemu pokoleniu,

jest skandalem do potęgi entej.

Próby uzasadniania, jakiegokolwiek, medycznego, wyszczepiania dzieci i młodzieży, nie znajdują   żadnych  podstaw w literaturze,

wręcz odwrotnie są kontestowane przez wszystkich zajmujących się epidemiologia chorób zakaźnych, czy wręcz w ogóle medycyną,

a jeszcze do tego przez władze odpowiednie, które wyznaczyły odpowiednie instytuty w Niemczech czy w Dani,

są przyjmowane uwagi tych instytutów,

mianowicie, że szczepienie dzieci i młodzieży nie ma najmniejszego sensu, już nie rozwijam skutków, które mogą dotyczyć, rozwijającego się organizmu,

zaatakowanego przez eksperymentalne preparaty, odrzucane przez wiele lat wcześniej jako preparaty służące do leczenia ludzi, no właściwie w stanie, no właściwie agonalnym,  jako ta rzecz ostatniego ratunku.

W wyniku niepowodzeń tych prób terapii, odrzucono nawet w takim stanie, a tutaj chce się, młode pokolenie, zdrowe dzieci, od niemowlęctwa, szóstego miesiąca, do dorastania, poddawać eksperymentowi.

Moim zdanie to jest zbrodnia

Karol Plewa – Mira Piłaszewicz, aktywistka młodzieżowa, Pani zdaniem mamy do czynienia z pandemią, ? epidemią ? czy z groźnym szaleństwem ?

Mira Piłaszewicz – Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama, ewidentnie tutaj idzie, to  już w stronę psychozy, paranoi i definitywnie stan psychiczny ludzi nie jest normalny.

Nastawiono ludzi przeciwko samym  sobie, wykreowano wroga, czyli , ci zarażeniu, ci nosiciele, albo ci nie  zaszczepieni, ostatnimi czasy.

Pamiętam, jak się zaczynał ten lockdown, kiedy, oficjalna retoryka władzy, posuwała człowiekowi podświadomie taki pogląd, aby z wrogością patrzyć na tych,

którzy śmią wychodzić na ulicę, na spacer, że śmią wychodzić z domu i się nie podporządkowywać temu, nakłaniania ludzi do kwarantanny, do pozostania w domu,

bo całe szczęście wychodzenie całkowicie nie zostało, zakazane rozporządzeniem.

Zmieniono ludzki światopogląd o sto osiemdziesiąt stopni, i wyszło wręcz na jaw, kto jest skłonny ograniczyć wolność drugiego człowieka, w imię swojego własnego strachu.

 

Karol Plewa -Pani jest bohaterką, jednego z takich  filmików w internecie, który zdobył rekordowa popularność. Proszę wyjaśnić o co chodzi ?

Mira Piłaszewicz – tak pól roku temu, na styczniowym  marszu o wolność, szesnastego stycznia, bodajże, miała miejsce policyjna interwencja, względem mnie. Ponieważ nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu, wtedy obowiązywał, jako że był to marsz o wolność a ja mam takie poglądy jakie mam

Karol Plewa– wolnościowe

Mira Piłaszewicz –  nie zamierzam się z  nimi maskować. Dokładnie.

Doceniam wolność osobistą, doceniam prawdę, kiedy nie jesteśmy oszukiwani ze wszystkich stron, kiedy Państwo na nas nie poluje na każdym kroku.

Można by powiedzieć ,że szłam sobie spokojnie ulicą , ponieważ parę minut wcześniej marsz został rozwiązany przez organizatorkę Justynę Sochę.

I wtedy Pan policjant do mnie podszedł, zaczepił mnie, oczywiści próbował to powtórzyć do innych osób. Na moje nieszczęście szłam na końcu , tego marszu.

Takich interwencji prawdopodobnie było mnóstwo w proteście, ale to akurat w mojej sytuacji, Pan poseł Grzegorz z Braun sobie upatrzył jako tą wartą zarejestrowania.

A być może chciał przedstawić absurd z jakim mamy, absurd karania ludzi za, brak pewnego elementu  garderoby i tekstyliów, na twarzy i byłam tą i stałam się tą bohaterką filmiku i właściwie, dzięki temu uzyskałam rozgłos, który umożliwił mi dalsze działanie.

I bardzo doceniam pomoc Pana Posła Brauna

Karol Plewa –Pan doktor, też chodzi na protesty i nie kryje się z tym ?

To jest wyraz obywatelskiego nieposłuszeństwa ?

Czy obywatelskiej mądrości ?

Zbigniew Hałat – nie wiem czy to jest mądrość, czy  obowiązek czegokolwiek  ?

To jest mój , obowiązek, jako lekarza epidemiologa, no mam z tytułu kodeksu etyki lekarskiej obowiązek,

głosić informacje ,  które służą dobru publicznemu, pojedynczemu człowiekowi, których może być okłamywany i jest okłamywany, jest oszukiwany.

Jeżeli chodzi o prezentowanie w telewizji, opłacanej przecież przez płatników abonamentu.

Co do podstawowych faktów medycznych, od samego początku, było widać,  że jest to  zarówno propaganda i to tam właśnie w telewizji publicznej, nie czepiam się prywatnych telewizji , bo tam wszystko można było za pieniądze zrobić, ale publiczna telewizja, która ma swoja misję.

Telewizja żyje z abonamentu i podatków, szerzy nie prawdę medyczną,

co widać nie tylko w wypowiedziach do kamery, ale też w prezentowanych materiałach propagandowych, czy  ulotkach finansowanych przez rząd.

Karol Plewa – no właśnie Pan doktor mówi to jest mój obowiązek, to wszystko odkłamywać, trzeba.

Dziś większość epidemiologów mówi,że  ich obowiązek to jest zachęcać do szczepień.

Zbigniew Hałat  – większość epidemiologów, którzy mają poglądy przeczytane w ulotkach producentów.

Karol Plewa – czy ci którzy, występują w mediach, to jest ta większość, czy ?

Zbigniew Hałat – Ja się tutaj nie silę na porównywanie z kimkolwiek, jestem tak, jak tu obecna Miranda, jestem , człowiekiem uważającym, że jestem człowiekiem wolnym, mam prawo głosić swoje przekonania, mało tego , za tymi przekonaniami stoi stan obecnej wiedzy medycznej, jak ktoś ma wątpliwości, niech sięgnie do literatury.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, kiedy minister twierdzi, że nie istnieją powikłania po Astra Zeneka w postaci zakrzepicy, a takie odpowiedzi padały, oddalał wszelkie wątpliwości, to niech sobie przeczyta, aktualny stan wiedzy medycznej zawarty w

„new england jourlal of medicins”, z początku kwietnia, gdzie wyraźnie jest opisany ten stan, naprzód w edytorialsie i w trzech dalszych artykułach, i to już jest pewna baza ewidencji medycznej, na której wszyscy powinniśmy polegać.

Kto zaprzecza aktualnemu stanowi wiedzy medycznej, ten jest szarlatanem, to powtarzam po raz kolejny, niezależnie, czy ktoś ma tytuły profesorskie, czy ma dyplom lekarza medycyny, bo sam się wyklucza łamiąc kodeks etyki lekarskiej z zawodu.

To  jest samo wykluczenie.

I teraz jest bardzo silne dążenie w naszym narodzie, do szukania lekarzy którzy się zachowują w sposób etyczny.

Bardzo wiele osób, którzy stracili bliskich w związku z nadmiarowym zgonami , w porównaniu ze średnimi  minionego pięciolecia, szuka ratunku, i ten ratunek, chce powiedzieć wyraźnie, znajdowało wiele osób i nadal znajduje, nawet w zapaleniu płuc, które gdyby było załatwiane przez POZ , to pewnie by się nawet rozwinęło do takiego stanu, że należy wzywać karetkę i ta karetka zawiezie pacjenta pod respirator.

Sedacja, Respiracja, Kremacja.

A tutaj ludzie, którzy chcieli tego uniknąć ?

dzwonili  do prywatnego doktora, przyjeżdżał za pięćset złotych, w krótkim czasie, w ciągu trzech czterech dni wyleczył ludzi z ciężkim zapaleniem płuc,

bez badań, bez tego wszystkiego co się wiąże z zainwestowaniem państwa polskiego w testy nie mające żadnej wartości, czyli PCR, antygenowe jeszcze mniej dokładne, więc lekarze zawsze leczyli zapalenie płuc, od czasu pojawienia się antybiotyków, skutecznie i nadal leczą , za te pieniądze, które człowiek musi  wyciągnąć z kieszeni dodatkowo  do składki zdrowotnej.

A wiec rabunek, o czym wcześniej mówiłem, abonamentu  telewizyjnego, gdzie jest jednostronnie przekazywana informacja, i rabunek składki zdrowotnej i podatku.

Jeszcze jest rabunek spokoju  i rabunek możliwości aktywności ekonomicznej,

jeżeli, się robi lockdown  i nie pozwala ludziom , którzy wzięli jakieś tam rekompenstaty, zachowywać się po ludzku, tylko im się zagraża odbieraniem tych rekompensat, jeżeli się będą zachowywać nieposłusznie.

Moim zdanie to jest sytuacja nie znana w naszej historii.

Do tej pory to okupant obcy robił  takie rzeczy,

a dzisiaj to, nasz rząd przecież, na który bardzo wielu z nas głosowało.

No wybierając mniejsze zło, zamiast większego dobra.

Karol Plewa – no, ale prezydent Duda w zeszłym tygodniu powiedział, że teraz mamy niską liczbę przypadków. Czy to wynika z tych szczepień, czy z tego, że,  są te ciepłe letnia miesiące ?

i może  to  nie jest efekt  szczepionek ?

Może prezydent Duda dobrze kombinuje ?

Zbigniew Hałat – No cieszę się, że Prezydent, prawnik z zawodu i z wykształcenia, zaczyna mówić językiem zbliżonym do języka  epidemiologów i docenia, zwykłą sezonowość, chorób przeziębieniowych, i żałuję, że nie potrafi wpłynąć na Premiera i jego ministrów, aby również zaczęli myśleć w sposób logiczny.

Epidemiologia jest nauką ściśle zdefiniowaną, opartą o logikę. Fakty medyczne, które, tkwią w ocenach epidemiologicznych, epidemiologii medycznej nie statystycznej, są podstawowe i tutaj nie da się tego obejść, jeżeli światowa organizacja zdrowia, wskazuje na to, ze nie można stosować testów PCR jako diagnostyczne, jeżeli nie ma objawów.Należy to starannie interpretować.

No to jakim cudem ? w naszym kraju nadal wydajemy majątek, z publicznej kiesy, na testy PCR, u każdego kto tylko się nawinie.

To jest po prostu coś zadziwiającego. Wydaje mi się, że ten  głos Prezydenta Dudy, miał by mieć znaczenie ? to musiałby zostać wysłuchany, w gremiach decydujących o losie Polaków.

Ale nadal najważniejszym dzisiaj problemem, jest zagrożenie dla najmłodszego pokolenia.

Dla tego pokolenia Polaków, które są naszą nadzieją, przyszłością, i jeżeli się rodzice nie zorientują, co do tego ryzyka, jeżeli pójdą na lep fałszywych informacji ? ,

no to wtedy niestety, mogą zasilić szeregi, wielu ludzi, już na zachodzie, którzy płaczą  nad swoimi dziećmi, których nie ma, po prostu.

Są całe rodziny, w których, po parę osób zginęło  z powodu tego właśnie, eksperymentu.

Jak można pozwolić na eksperymentować nie na swoich dzieciach ?

Ja tego nie mogę zrozumieć.

To jest naruszenie, jakichś, podstawowych norm moralnych, etycznych i wszelkich innych ludzkich.

Przecież, każdy, każde zwierzę, nawet człowiek, obdarzony przecież duszą, jest troskliwym opiekunem swojego dziecka.

I musi mu gwarantować właściwy rozwój, bezpieczeństwo, nawet jeżeli to dziecko, ma własne szkodliwe dla siebie pomysły ? , no to w jakiś sposób, korygować.

A tymczasem, tutaj się narzuca, pewnego rodzaju obowiązek, wymuszając, straszeniem,

że  dzieci, które nie poddadzą się wyszczepieniu, nie będą mogły uczestniczyć w normalnych zajęciach szkolnych.

Czyli się zaczyna segregację.

Można powiedzieć  do łopaty, już od najbliższego września.

No dziecko, które nie wychowuję się, nie kształci w środowisku, ma już głębokie deficyty socjologiczne, psychologiczne, jeżeli nie ma kontaktu z rówieśnikami, ma ubytki nie do pokonania.

Przypomnijmy, że to dotyczy, dzieci i młodzieży, których, te dwa lata minione, to już jest, cała wieczność.

Dla nas starszych to jest część naszego życia, za nami jest ten etap dorastania, dorosłego życia, a tutaj interakcje między rówieśnikami, są najwyższej wagi, jak również cały proces nauczania.

No to trzeba, kogoś z pedagogów spytać, o różnice pomiędzy nauczaniem w domu, a nauczaniem w szkole.

No przecież,to jest oczywiste zupełnie.

Wiec jeżeli, już teraz, są groźby ? naprawdę groźby poważne, że młodzież, będzie trzymana w domu, jeśli nie ulegnie zaszczepieniu ?

To jest po prostu przymus, antykonstytucyjny, przeciwko wszystkim zasadom opisanym w prawie medycznym, wynikającym z kodeksu norynbergskiego, napisanego z resztą po eksperymentach potwora Mengele, właśnie eksperymentach medycznych.

Dlatego też, uważam, że czas najwyższy, jak to mówi młodzież, ogarnąć się.

I zacząć przeciwstawiać, bardzo intensywnie, tym pomysłom, nie mającym, żadnego uzasadnienia, a wyłącznie jakiś ukryty cel.

O tym celu, możemy rozmawiać, ale to może nie jest na dzisiaj temat?

Natomiast, realizacja programu Pana Klausa Szwaba, jako wstępu do wielkiego resetu,

Czyli,  wyszczepienie wszystkich, powtarzane, przez jego marionetki, w lokalnych rządach, jest czymś, bardzo istotnym, co powinno skłonić każdego, aby się zastanowił, Czemu to wszystko ma służyć ?

 

Karol Plewa – przedstawicielka młodego pokolenia, w naszym studiu.

Czy młodzi dziś się podporządkowują ? Czy się buntują ?

Jak to  jest z młodymi ?

Mira Piłaszewicz – myślę, że zdecydowanie, tak to na pozór wygląda.

Młodzi ludzie potrzebują autorytetu, potrzebują jakiegoś, punktu odniesienia, osoby, której można ufać. I to nie wystarczy jedna osoba. Młody człowiek potrzebuje mieć takie poczucie sensu, dookoła.

Z resztą, człowiek, sam w sobie, jest szczęśliwy, kiedy świat, dookoła ma sens.

Więc ci młodzi ludzie, w tym zagubieniu, w tym chaosie informacyjnym, ulegają, tej propagandzie w grupie większości. I to selektywowanie, przez nich wiadomości, jest bardzo iluzoryczne, i bardzo powierzchowne.

Karol Plewa – ale Pani nie uległa, jak się udało, nie ulec ?o co to chodzi ?

Mira Piłaszewicz – o mnie, nie  można powiedzieć, że mi się udało, nie ulec.

Ponieważ, to co obserwuję, to to,  że my jesteśmy oszukiwani na wielu poziomach, rozgrywanie za  pomocą  socjotechniki na wielu poziomach. I straszenie ich wielopoziomowo.

Są ludzie, którzy się boja zarazy, są ludzie, którzy, się boją szczepień, są ludzie, którzy boją się, że bez szczepienia nie wyjadą  za granicę.

I mnie też, przeraża ta obecna sytuacja, i różnię się o tyle  od moich rówieśników, że boję się trochę czego innego.

Niemniej jednak, cel wdrażania, tej całej retoryki, rządowej, albo może środek do celu, tak to lepiej ująć.

Środkiem do celu,  jest, na pewno, przestraszenie społeczeństwa.

I tutaj jestem w stanie, powiedzieć z czystym sumieniem, że się boję.

Boję się tego, boje się tych zmian, które obserwujemy.

Karol Plewa – no właśnie, Pani tu wspomniał o tym, szczepie się, bo chce gdzieś wyjechać.

Jan Pospieszalski, mówi, w wywiadzie, dla tygodnika, „Do Rzeczy” z zeszłego tygodnia, że nie słyszy o argumentach medycznych, jak rozmawia ze znajomymi, to też słyszy, bardzo często, no muszę, się zaszczepić, bo chce wyjechać na wakacje, jego zdaniem to jest abdykacja, z wolności i z godności człowieka.

Zbigniew Hałat – albo, że celebryci się szczepią, dlatego się trzeba szczepić.

Jeżeli chodzi  o wyjazdy ?, to stanowczo, przestrzegam,

przed pobytem w szpitalu, za granicą, w cenie tysiąca euro, czy dolarów, za dzień z powikłaniami, poszczepiennymi, typu

na przykład, zakrzepicy, typu zapalenia, mięśnia sercowego u młodocianych,

bo to są bardzo podstawowe jednostki, które, są bardzo wyklarowane, jeżeli chodzi o ewidencje medyczną, przypisywane, wyłącznie szczepieniom.

Więc jeśli występują o osób, po zastosowaniu, jakiegoś preparatu, więc sam pobyt może być bardzo drogi, za granicą, a mało tego, ubezpieczyciele, podobno, nie chcą ubezpieczać, co wynika z enuncjacji pół rządowego dziennika „Rzeczpospolita”

Mało tego, jeżeli dojdzie, do transportu zwłok, czym się trzeba liczyć. Sam jako były Główny Inspektor Sanitarny, zapewniam państwa, że jest to, bardzo drogie, przedsięwzięcie.

Transport zwłok w metalowej trumnie, z uwagi ,że ktoś zmarł w związku z chorobą zakaźną, jest bardzo kosztowny.

I dlatego, tez bym bardzo przestrzegał, przed  takim, bardzo niezwykle frywolnym podejściem do sprawy, jeszcze do tego dochodzi ryzyko, związane z zakrzepicą, w ciągu lotów, przekraczających cztery godziny, czasu trwania.

Karol Plewa – słyszymy, też , że zaszczepieni nie powinni się opalać.

Zbigniew Hałat – no nie powinni, się opalać, według włoskich dermatologów.

A więc można sobie wyobrazić, że ktoś wsiądzie na pokład samolotu, po zbadaniu testem, tym beznadziejnym i wysiądzie i  się okaże, że jest dodatni, co się przydarzyło między New Delhi a Hong Kongiem wielu ludziom, i ci wszyscy z kontaktu również,  byli wsadzeni na kwarantannę.

W więc można sobie wyobrazić, że wtedy podczas tej kwarantanny, za którą się samemu płaci !, jeszcze nie opalając się, nie wychodząc na słońce, te wszystkie zalety, te wszystkie powody dla których się jedzie do ciepłych krajów,

no znikają nagle, jeszcze do tego, gdzieś przymuszą człowieka do wdychania własnych gazów spalinowych, przez maskę.

I dlatego uważam, że dzisiaj podróże międzynarodowe są ryzykowne dla jednych i dla drugich, bo nie wiadomo, co się może okazać na pokładzie?,

nie wiadomo co się może okazać przy przylocie, jak ten test będzie fałszywy, co z nami się stanie, jeżeli ktoś jest jeszcze zaszczepiony, w ciągu trzydziestu dni minimum, musi mieć pewność, że nie przydarzy mu się, zakrzepica na przykład,  czy  inna choroba poszczepienna.

A mało tego medycyna się rozwija, medycyna jak zawsze jest nauką eksperymentalną, koledzy , którzy prowadzą obserwacje i mają, odwagę je opublikować, nie mówię o polskich kolegach, piszą dużo w literaturze medycznej, trzeba ją śledzić, aby stwierdzić, co jest w następnej kolejności, jeśli chodzi o powikłania poszczepienne.

Więc jeżeli coś takiego, może na spotkać?

No nie co drugiego, nie co dziesiątego, ale wystarczy co setnego, no to nie wolno nam tego lekceważyć, bo to jest rzeczywiste zagrożenie zdrowia i życia, i jeszcze do tego finansów, być może, ze cała rodzina będzie się musiała złożyć, na transport zwłok z powrotem, do Polski,

to nie są banalne sprawy,

a dla takich właśnie celów wakacyjnych, uleganie perswazji, że należy się poddać eksperymentowi medycznemu, no to jest jeszcze pierwszy stopień, bo w drugim stopniem niewątpliwie jest loteria w której można  hulajnogę wygrać, czy pięćset złotych.

Żadna poważna znana mi akcja, prozdrowotna nie dotyczyła, tego rodzaju perswazji  publicznej, żeby na loterii stawiać swoje życie i zdrowie, no przecież na zasadzie rosyjskiej ruletki, co drugi strzał, jest zabójczy.

Karol Plewa – Panie doktorze

Tutaj znalazły się pieniądze na loterie, a przecież, doskonale to znamy, oglądamy, te programy interwencyjne, gdzie ludzie mają nie refundowane terapie, co jest bardzo kosztowne, często nie dostępne w Polsce i im nikt nie chce pomóc.

Zbigniew Hałat – No to mało tego, są próby wycofania, niektórych terapii onkologicznych z użycia, więc jest zupełny skandal moim zdaniem.

Swojego czasu Pan profesor Szumowski, no minister zdrowia, nieustannie lansował, nowe terapie bardzo kosztowne, dla  rzadkich chorób, dla rzadkich nowotworów. I nagle się okazało,

że nie stać dysponentów środków publicznych, Narodowego Funduszu Zdrowia, i tych, które są również przez podatki uzupełniane.

I zaczynają być wycofywane leki przeciwnowotworowe, przy tym całym ogólnym zagrożeniu jakie przyniosła, destrukcja systemu ochrony zdrowia.

Proszę zauważyć, że ludzie byli już oddalani na poziomie POZ od systemu, teleporady w żadnym przypadku nie mogły wyczerpać potrzeb zdrowotnych.

Proszę sobie wyobrazić osobę w podeszłym wieku, która ma do opowiedzenia lekarzowi, przez telefon to wszystko co lekarz powinien wiedzieć, aby zadysponować właściwe postępowanie diagnostyczno –  terapełtyczne, to jest nierealne.

W związku z tym są ofiary liczone w te dziesiątki tysięcy, już teraz podobno sto pięćdziesiąt tysięcy, zgonów nadmiarowych.

Ale przecież przed nami fala zgonów z powodu nowotworów złośliwych.

To nie jest bagatelna rzecz.

Ja nigdy od tego, nie odstąpię, abym nie przestrzegał, przed no bólem towarzyszącym, już stanom finalnym, chorób nowotworowych.

Kiedy nie będzie miejsca, na oddziałach opieki paliatywnej, leczeni będą ludzie po domach, kto im poda środki przeciwbólowe?, czy są zapasy, już dokonane?, nie da się oszukać nowotworu, już złośliwego, po prostu, się rozwija, jeżeli proces nie jest zatrzymany?

I to wszystko,

jestem przekonany , każdy z państwa, też powinien być przekonany,

spada na sumienie dysponentów środków publicznych i tych, którzy zadecydowali, że dla zaspokojenia urojonych potrzeb, rzekomej walki z covidem, poświęcono na ołtarzu tego zaspokojenia, życie i zdrowie, dziesiątków tysięcy ludzi, na poziomie nam jeszcze nie znanym, no daj Boże, żeby jak najmniej ludzi ucierpiało, ale moim zdaniem nie da, się oszukać normalnych procesów, w medycynie występujących i zawsze to warto, zapamiętać, że w ciągu ubiegłego roku, liczba zawałów spadła o połowę.

Czyli by świadczyło o tym, że przypisywane, są zgony na zawał, innym chorobom, no głównie covid, na przykład, a przecież nie można udawać, się że nie ma zawału.

To jest nie możliwe, więc samo to jest dowodem na fałszowanie wszelkich statystyk, na przypisywanie rozpoznań, nie tym chorobom, na które człowiek faktycznie umiera.

No i cała odpowiedzialność spada na twórców tego prawa.

I to też trzeba pamiętać, że na to się składa, działalność Parlamentu, Pana Prezydenta, podpisującego, ustawy, rozporządzeń poszczególnych ministrów, Premiera, no i wreszcie Narodowego Funduszu Zdrowia ,Prezesa który wydaje zarządzenia.

I potem to schodzi w dół, na szczebel wojewódzki, gdzie przy udziale dyrektorów, wydziałów Narodowego Funduszu Zdrowia , Wojewodów, podejmowane są decyzje, mające charakter prawa powielaczowego, ale opartego o to prawo stanowione.

I wreszcie, mamy do czynienia, można powiedzieć, ze zwykłą złą wolą, tam gdzie się poddaje bardzo duża grupa zawodowa, polityce kija i marchewki, gdzie, marchewką, są ogromne zarobki, nie raz wynikające z tego, że człowiek wymagający pomocy, znajduje zamknięte drzwi, ale ktoś jednak bierze  pieniądze, świadczenia zdrowotne w tym czasie.

No i tego kija, gdzie Izba lekarska wzywa na przesłuchanie, lekarzy, którzy maja do powiedzenia, prawdę społeczeństwu.

Ja nie sądzę aby to wszystko, się zakończyło na tak zwanym gadaniu, to na pewno powinno przybrać charakter akcji prawnych, których coraz więcej, jest w różnych miejscach świata.

W Polsce nasza grupa C19, próbuje, rzeczywiście podejść do tego w porozumieniu prawników z lekarzami, na zasadzie egzekwowania obowiązującego prawa i mam nadzieję, że to się powiedzie, że wreszcie prokuratura z racji obowiązków przecież ustawowych, konstytucyjnych, wystąpi z wnioskami, o ściganie w procesach karnych, ludzi odpowiedzialnych za nieszczęście innych.

Karol Plewa – wielu osobom, nie podoba się, to co się dziś dzieje, uważają, że to kompletny absurd , ale jednocześnie, powtarzają, ale nie będę wychodził na ulice, na protesty, bo samo przyszło, to samo minie.

Co państwo na to ?

Pani Mira najpierw.

Mira Piłaszewicz

Uważam, że takie myślenie, może brać się z powodu izolacji, człowieka od człowieka. Na moje skromne rozumowanie, to było też ograniczenie wymiany informacji, pomiędzy ludźmi, ta, taka, to całe nakłanianie do izolacji, aby ludzie nie mogli na spokojnie w grupie tego zracjonalizować.

Ponieważ człowiek ma fantastyczną zdolność, intuicyjnego, wyczuwania fałszu, nie we wszystkich przypadkach, ale osobiście głęboko wierzę w ludzki zdrowy rozsądek, i cały czas obserwuję jego działanie, i jestem przekonana, że gdyby ludzie nie byli zastraszani, nie byli rozgrywani socjotechniką, nie mieli by tego paskudnego poczucia osamotnienia.

A teraz faktycznie człowiekowi wydaje się, ten system, ten totalitaryzm jest nie wiadomo jak, rozrośnięty, i sam nic nie potrafi zdziałać.

Cały czas doświadczamy tego oszustwa, co się dzieje, na naszych oczach.

To ja uważam, że każdy system totalitarny, ma swój kres i od działania ludzi zależy, kiedy się to skończy ?

Na pewne nie całe społeczeństwo, ale jakiś odsetek  społeczeństwa, decyduje, o końcu takiego opresyjnego systemu, i tutaj, też chciała bym, przekazać widzom,

Aby nie bali się używać swojego głosu, ponieważ to jest niesłychanie ważne, kiedy pod naszymi nosami, przechodzą takie absurdy.

Nie bójmy się mówić co nam nie pasuje, nie bójmy się  mówić, że nam jest źle, nie bójmy się mówić, że nam się to nie podoba.

Karol Plewa – Panie doktorze, rozumie Pan ludzi, że wiedzą, że jest coś nie tak, ale się nie buntują bo ich zdaniem, się jakoś tak  potoczy, że za chwilę  będzie po problemie.

Zbigniew Hałat – no to jest smutne, bo myślałem, że już nie będę musiał, szlifować bruków.

Ale niestety znowu trzeba wyjść, skoro demokracja parlamentarna zawiodła.

Rodacy muszą pokazać władzy, że jest władzą obcą, że nie reprezentuje ich interesów.

Natomiast podejście ludzi, którzy stracili bliskich, którzy zostali bez środków utrzymania z tego powodu, którzy zostali w jakiś sposób pogardliwie potraktowani przez system, w ten sposób, że nie byli nawet dopuszczeni do umierających krewnych, moi zdaniem mają, bardzo głębokie poczucie, krzywdy.

Ci ludzie milczą na razie, pod presją tej propagandy totalitarnej, która wskazuje , że wszystko jest cacy, że wszystko jest bardzo dobrze, że jest program narodowy wyszczepiania , notabene, dla mnie jest obraźliwe, że ten program jest „narodowym”.

Samo to użycie tej nazwy w stosunku do eksperymentu, jakże śmiercionośnego dla wielu, powinno być wycofane,

ale ludzie zwykli zjadacze chleba, którzy uważają, że są zależni od państwa, no bo maja jakie tam dodatkowe świadczenia, są uzależnieni również, przez pobieranie rekompensat, za utracone dochody w czasie lockdown(u), i są uwarunkowane , te rekompensaty od nie zgłaszania sprzeciwu, do niczego , co faktycznie boli przedsiębiorców.

No wydaje mi się,  że w pewnym momencie ta nić, ta cienka struna pęknie, a moim najgłębszym przekonaniu, głównym powodem, do przeciągnięcia struny jest, zamach na najmłodsze pokolenie,

co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości, bo człowiek, może się na wiele rzeczy zgodzić, ale nie odda swojego dziecka, na eksperyment ,

nie powiem o nieznanym efekcie, bo wiem o znanym efekcie, gdybym, powiedział, nie znanym byłbym w błędzie,

ponieważ coraz więcej doniesień jest, jak te preparaty niestety niszczą, życie i zdrowie młodych ludzi.

Więc to musi, się przebić do opinii, szerszej publicznej.

Jedynym najlepszym zaleceniem, jest po prostu wyłączyć telewizor, wyłączyć telewizor i nie dać się oszukiwać, przez niezmiennie ten sam przekaz.

Jak widzimy z doświadczeń w innych krajach, lansowany w postaci przekazu dnia, na wszystkich kontynentach, we wszystkich państwach, które są poddane, temu procesowi globalnemu.

W związku z tym, jeżeli mamy doniesienia, takich czy innych doniesieniach, takiej czy innej reakcji, lekarzy i rodziców i wszystkich innych osób poszkodowanych, przez eksperyment masowy, sięgający przecież  milionów ,

ale też przynoszący ze sobą potężne żniwo śmierci i nieodwracalnych strat zdrowia w skali globalnej, no to nie możemy się czuć bezpiecznie ,tylko dla tego, że Pan Premier Morawiecki ogłosił, zielona wyspą i temu przyklasnął Pan minister zdrowia i jego rada.

Bo tak nie jest.

Jeżeli nie ma informacji o powikłaniach poszczepiennych, nazwijmy to poszczepiennymi a nie po eksperymentalnymi, to tylko dlatego, że robi się wszystko aby utrudnić zgłaszanie tych stanów.

Jest cały system przygotowany, przez Panią Justynę Sochę, zgłaszania odczynów poszczepiennych i stanowczo zachęcam do korzystania z niego, jeżeli państwo napotykają na sprzeciw przyjęcia o odczynie poszczepiennym w przychodni, czy w miejscu innym, gdzie należy pacjenta traktować poważnie za jego własne pieniądze, o czym mówiliśmy za jego składkę zdrowotną, czy też w ogóle jako człowieka.

To  jednak są konkurencyjne sposoby a mianowicie na stronie Pani Justyny Sochy, „Stop Nop” można zgłosić, każdy przypadek

Karol Plewa – coś co powinno być na stronach urzędowych.

Zbigniew Hałat – no, oczywiście.

Tak jak nie możemy sobie prowadzić, sami we własnej łazience badań składu tych szczepionek, nie mamy laboratorium.

A za to jest odpowiedzialny Rząd Polski i Zakład Badania Surowic i Szczepionek w Państwowym Zakładzie Higieny, który powinien to robić.

BADAĆ KAŻDĄ PARTIĘ

Z doniesień ze świata wynika, że partie się różnią, skład się różni.

A mało tego ten skład jest do końca nie znany, o czym świadczą no bardzo już poważnie sugestie, czy podejrzenia, czy też nawet dowody, że w skład wchodzą namagnesowane nanocząsteczki, które mają tam mieć jakieś funkcje, zmierzające do wykorzystania masztów 5 G, telefonii 5 G, czy jeszcze jakichś innych

METOD STEROWANIA MYŚLENIEM LUDZI

Zostawiam to specjalistom zajmującym się ta dziedziną wiedzy fizyką.

Jako lekarz mogę powiedzieć, że jeżeli cokolwiek nas interesuje dzisiaj?

To są te zmiany w mózgu, które, prowadzą do udarów, do pokonania ewentualnego wpływu preparatów na pokonanie bariery, krew mózg,

i zmian psychicznych

u ludzi wyszczepionych.

Zmiany na przykład z czystą immunologia, są ewidentne, wcześniej nie opisywane, aczkolwiek wcześniej już sygnalizowane w literaturze medycznej.

Na przykład pojawiają się u osób wyszczepionych,  półpaśca, półpaśca zoster.

I tutaj cała historia dotycząca, zakazu stosowania, leków skutecznych we wczesnej fazie Covid, choroby koronawirusowej, takich jak Amantadyna, jak Hydroksyhlorochina, czy Iwermektyna obecnie.

Bardzo mocno i  dobrze opisane, jako skuteczny lek we wczesnej facie, ale jeżeli mówimy o tych wszystkich lekach?

No to ta Amantadyna, Iwermektyna, jest lekiem stosowanym przez ludzi z półpaścem, no więc jeżeli się

NIE POZWALA LEKARZOM STOSOWAĆ

w chorobie koronawirusowej, jeżeli się nie pozwala w innych stanach wirusowych,

SKUTECZNIE LECZYĆ ,

no to po prostu moim zdaniem to

CIĘŻKIE PRZESTĘPSTWO

A biurokratów decydujących o życiu i zdrowiu innych ludzi

NIE DOPUSZCZALNE ZUPEŁNIE

TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ, TO NIE MOŻE DŁUŻEJ TRWAĆ,

 BO TO JEST NIE TYLKO OBURZAJĄCE

ALE TO JEST WRĘCZ ZBRODNICZE ZACHOWANIE

Gdzie możliwe do stosowania leki, chroniące przed rozwojem choroby kończącej się, jeżeli, jest nie zatrzymana na odpowiedniej i wczesnej i odpowiednio wczesnej fazie

Kończy się tym transportem na syrenie do szpitala respiracją

SEDACJA, RESPIRACJA ,KREMACJA o czym mówiliśmy

To powinno być przypisane

TWÓRCOM TEGO SYSTEMU, TEGO SYTEMU STANOWCZO ANTYLUDZKIEGO WYCZERPUJĄCEGO ZNAMIONA PRZESTĘPSTWA NA DUŻĄ SKALĘ

Karol Plewa – w zeszłym tygodniu mieliśmy konferencję stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców. Pan doktor jest w tym stowarzyszeniu. Pokazywaliśmy to też w mediach narodowych.

To stowarzyszenie wystarczy? Żeby cos w Polsce zmienić? W tej sprawie?

Czy potrzeba też młodych ludzi, takich jak Mira ?

Zbigniew Hałat – No nie sądzę by parę osób, mogło coś zmienić nawet jeżeli zasieją wątpliwości u osób przekonanych przez propagandę telewizyjną, że wszystko jest Ok i należy się podporządkować eksperymentom.

A teraz jeżeli mówimy o najmłodszym pokoleniu? Które reprezentuje Mira w naszym  tutaj towarzystwie.

To sposoby persfazji do najmłodszych są nam nie znane. Nie wiemy jak się odnosić do lęków, do postaw u młodych ludzi, do ich przekonań, najlepiej, wie ktoś kto jest w tym środowisku.

Swoimi słowami, swoja emocją, swoim przykładem, wyrazi przekonania, które są przekonaniami wynikającymi z aktualnego stanu wiedzy medycznej. Co nie jest proste, ale jest oczywiście możliwe.

Tego rodzaju programy programy istniały wcześniej, no sam prowadziłem taki program „ Sami Sobie” jako zastępca  Ministra Zdrowia d/s Sanitarno Epidemiologicznych. Wtedy  były problemy inne był HIV, AIDS, narkomania bardzo ciężka, umierali narkomani na Nowym Świecie, przecież na ulicy

I to wszystko, wymagało właśnie zainterweniowania w środowisku młodzieżowym, też właśnie przy pomocy osób, które, no były przygotowane przez ekspertów, skutecznie do tego, aby szerzyć, informację medyczną w środowisku młodzieżowym,

Mam nadzieję, że przykład Miry, będzie dobrym przykładem dla wielu. Też mamy dowody na to, że młodzież, która potrafi przekonać swoich rodziców, może, uratować no swoje ognisko domowe.

Zdajemy sobie sprawę z takiej sytuacji jaka spotkała, pewnego młodzieńca, osiemnastoletniego, którego oboje rodzice zmarli po szczepieniu.

No to wtedy, jeżeli to jest osiemnastolatek, to być może da sobie radę, ale młodszy, no to zostaje skazany na opiekę państwa, być może wtedy, będzie zakwalifikowany do eksperymentów na dzieciach szczepionych

tak jak, to było w Rzeszowie w domach dziecka

Więc to nie jest zabawa, to wszystko, mówimy tutaj o sprawach ostatecznych

zero jedynkowych

Żyje, albo zmarł

I o sprawach takich jak odpowiedzialność  finansowa

ZA TO, ŻE  SIĘ LUDZI PRZYMUSZA SIĘ DO SZCZEPIEŃ

A nie daje szans na rekompensatę, w przypadku powikłań poszczepiennych, które mogą mieć charakter uszkodzenia trwałego, człowieka trzeba będzie rehabilitować, leczyć, uczyć nowego zawodu.

TO NIE JEST WSZYSTKO ZABAWA PROPAGANDOWA TO JEST SAMO ŻYCIE

Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją, na czas zanim, dla nich samych, nie będzie za późno.

Najlepiej się uczyć na błędach cudzych i dlatego też warto czytać informacje w prasie  niezależnej, czy też na platformach niezależnych, gdzie tych informacji jest coraz więcej, o tym jakie ryzyko ponoszą osoby, czy to z własnej woli, poddające się eksperymentowi,

CZY PRZYMUSZANiE , A JEŻELI PRZYMUSZANiE?

TO PYTANIE SIĘ NASUWA , KTO ZA TO ODPOWIE? I W JAKI SPOSÓB ODPOWIE?

CZY  TYLKO  KARNIE? CZY TEŻ MOŻLIWE FINANSOWO

właśnie  przekazując swoje środki na utrzymanie ludzi poszkodowanych przez eksperyment.

Karol Plewa – na pewno Pani Mira może państwu podpowiedzieć, jak dotrzeć do tych młodych ludzi i jak to zrobić?

Mira Piłaszewicz

Nie jestem pewna, czy jestem dobrym przykładem?

Mimo starania się jak tylko mogę, ponosiłam porażki w tej kwestii, ale ze swojego doświadczenia, zaznaczę chociażby, warto przekonywać ludzi wspominając o tym, że szczepienia

NIE SĄ OBJĘTE UBEZPIECZENIEM

To poczucie tego, że ci ludzie zostaną pozostawieni sami sobie, poczucia osamotnienia, mimo wszystko, mimo wszystko jakoś odstrasza tych ludzi.

Uświadamiają sobie, że te loterie szczepionkowe, te osobne pule biletów na wydarzenia kulturalne, że to jest wszystko, bardzo, bardzo iluzoryczne i pod tym kryje się przerzucanie odpowiedzialności na osobę dotkniętą,  niepożądanym odczynem.

To jest przykład takiego argumentu, którego można używać, ale przede wszystkim, bombardować ludzi jak się tylko da? Racjonalnymi argumentami.

Nie bez powodu wszystkie systemy totalitarne, wykorzystywały, ogrom kapitału w celach propagandowych, Każdy zdrowo myślący człowiek, wpadłby w furię, gdyby dowiedział się, że jego zdrowie i życie zostało, poświęcone nie szczytnej idei .ale, kłamstwu samemu w sobie.

To jest taki . naturalny odruch, taki pierwotny instynkt przetrwania, a także potrzeba życia w prawdzie, nie oszukiwania samego siebie i innych.

Warto się nie poddawać

Jeśli chodzi o twarde dane statystyczne, oddane medyczne, warto używać tych racjonalnych argumentów.

Karol Plewa – Pan doktor tutaj przytakiwał , gdy mówiła Pani Mira

Zbigniew Hałat –  i bardzo dobrze, przecież to są nasi następcy, którzy, ratują swoje pokolenie.

My sobie możemy wyobrazić, że zostaną wybici do nogi starcy, średnie pokolenie zdziesiątkowane, i jedyna nadzieja dla narodu,

TO JEST NAJMŁODSZE POKOLENIE

Jeżeli teraz jest zamach na młodzież?

No to trzeba robić wszystko żeby, przed tym się bronić.

Nie ma właściwie, usprawiedliwienia, na obojętność do tej sprawy.

Wiadomo jest, że w tym wieku jest bardzo nikła zachorowalność, żadna prawie umieralność, a mimo wszystko pcha się ludzi w tym wieku, do poddania się eksperymentowi, argumentów niekonstytucyjnych, niezgodnych z jaką kolwiek konwencją.

PRZYMUS EKSPERYMENTU JEST ZBRODNIĄ

I tutaj są tacy, którzy uważają wśród kolegów moich , lekarzy też, że używanie ciężkich słów, nie jest słuszne, bo jeży tych, którzy są na rozdrożu myślenia.

No niestety w moim przekonaniu jest to niewłaściwa droga, trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

Nie uciekać w eufemizmy.

Nie dawać szansy złu, bo się rozrośnie, tylko postawić tamę tam gdzie tylko się da?

Od razu nie czekać, aż przyjdzie jesień, aż przyjdzie segregacja na uczniów zaszczepionych i nie zaszczepionych.

Na przywileje dla zaszczepionych tylko, dlatego, że nie zdają sobie sprawy z ryzyka jakie ponoszą?

TO JEST MOIM ZDANIEM NIELUDZKIE PODEJŚCIE

Każdy kto ma wątpliwości?

POWINIEN PRZECIWSTAWIĆ SIĘ TEMU ZŁU

Karo Plewa – cała nadzieja w młodym pokoleniu i cała nadzieja w specjalistach

Dr Zbigniew Hałat specjalista, epidemiolog, były Vice Minister Zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny

i

Mira Piłaszewicz, aktywistka młodzieżowa z Warszawy

Bardzo Państwu dziękuję za wizytę

wywiad spisany

 

Poniżej wysłuchaj wywiadu na własne uszy

 

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.